;

Bastun Per Te Moshuar

(0 Vleresime)

1,490 Lekë 1,990 Lekë (-25%)

Shitesi: Super Store Gjendja: Ne Stok

  • Bastun per te moshuar Twin Grip Cane, Krijuar per tu mbeshtetur dhe lehtesuar ngritjet nga karrigia apo levizjet gjate ecjes ne terrene te ndryshme duke ofruar komoditetin qe ju duhet, Lehtesisht i cmontueshem dhe i rregllueshem ne nivele te ndryshme, Mund te paloset, cka e ben praktik ta merrni kudo me vete, E vecanta qendron se eshte i pajisur me drite Led cka jua ben me te lehte levizjen gjate nates. Me bazament ne pjesen e fundit te bastunit cka ofron qendrueshmeri ne toke.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Bastun per te moshuar Twin Grip Cane, Krijuar per tu mbeshtetur dhe lehtesuar ngritjet nga karrigia apo levizjet gjate ecjes ne terrene te ndryshme duke ofruar komoditetin qe ju duhet, Lehtesisht i cmontueshem dhe i rregllueshem ne nivele te ndryshme, Mund te paloset, cka e ben praktik ta merrni kudo me vete, E vecanta qendron se eshte i pajisur me drite Led cka jua ben me te lehte levizjen gjate nates. Me bazament ne pjesen e fundit te bastunit cka ofron qendrueshmeri ne toke.

Super Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.