;

Blender Dore ETA

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Blender Dore ETA Twist Kodi: MX12883, një ndihmës ideale për përgatitjen e supave me krem, salcav apo pureve të frutave ose perimeve. Me 2 nivele shpejtesie dhe motor te fuqishem DC, mirëmbajtja e tij është e lehtë falë modelit të saj plastik, gjatesia e kabullit: 1 m, Niveli i zhurmes: 85 dB(A), Fuqia: 400 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #47133

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Dore ETA Twist Kodi: MX12883, një ndihmës ideale për përgatitjen e supave me krem, salcav apo pureve të frutave ose perimeve. Me 2 nivele shpejtesie dhe motor te fuqishem DC, mirëmbajtja e tij është e lehtë falë modelit të saj plastik, gjatesia e kabullit: 1 m, Niveli i zhurmes: 85 dB(A), Fuqia: 400 W.

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.