;

Ambazhur Hene

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Nje ambazhur kaq i bukur per te ndricuar dhe zbukuruar dhomat e vogelushve tuaj, Ne forme hene me kafshe te ndryshme si: arush, panda dhe Hello Kitty, nivele te ndryshme ndricimi, mjafton vetem ta prekni dhe ambazhuri ndizet, qe t'ju siguroni atyre nje gjume te qete, Vjen se bashku me fishen USB ne paketim.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Nje ambazhur kaq i bukur per te ndricuar dhe zbukuruar dhomat e vogelushve tuaj, Ne forme hene me kafshe te ndryshme si: arush, panda dhe Hello Kitty, nivele te ndryshme ndricimi, mjafton vetem ta prekni dhe ambazhuri ndizet, qe t'ju siguroni atyre nje gjume te qete, Vjen se bashku me fishen USB ne paketim.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.