;

Beres Picash Ariete

(0 Vleresime)

9,990 Lekë

Shitesi: ProtonMart Gjendja: Ne Stok

  • Beres picash Ariete, perfekt per te gjithe ju adhuruesit e picave, përmirëson performancën e tij me një pllakë prej guri zjarrduruese me cilësi të lartë me diametër 33 cm që ju lejon të gatuani dhe / ose ngrohni picat në pesë nivele gatimi, deri në një temperaturë maksimale prej 400 gradë. Njesoj si ne furrat me dru, Fuqia: 1200 W, Praktike per cdo shtepi.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres picash Ariete, perfekt per te gjithe ju adhuruesit e picave, përmirëson performancën e tij me një pllakë prej guri zjarrduruese me cilësi të lartë me diametër 33 cm që ju lejon të gatuani dhe / ose ngrohni picat në pesë nivele gatimi, deri në një temperaturë maksimale prej 400 gradë. Njesoj si ne furrat me dru, Fuqia: 1200 W, Praktike per cdo shtepi.

ProtonMart

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.