;

Blender Dore Mesko 2 ne 1

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Blender Dore Mesko 2 ne 1 Modeli: MS 4624, Kodi: MX12943, ideale per te pergatitur supa, pure, salca te shijshme apo lengje plot vitamina, me tehe celiku te mprehte per copetim perfekt dhe funksion Turbo, vjen se bashku me shishen e lengut per ta marre ate kudo me vete pas pergatitjes, Dizanj praktik qe pastrohet lehte, Fuqia: 1000 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #46594

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Dore Mesko 2 ne 1 Modeli: MS 4624, Kodi: MX12943, ideale per te pergatitur supa, pure, salca te shijshme apo lengje plot vitamina, me tehe celiku te mprehte per copetim perfekt dhe funksion Turbo, vjen se bashku me shishen e lengut per ta marre ate kudo me vete pas pergatitjes, Dizanj praktik qe pastrohet lehte, Fuqia: 1000 W.

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.