;

Blender Kafeje Sokany

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Blender Sokany Modeli: BT-I01E, Ideal per te pergatitur kafen tuaj te preferuar, makiato apo kapucino, me shpejtesi te larte, gati ne pak minuta, Kompakt dhe mjaft i lehte ne perdorim, Fuqia: 12 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #46576

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Sokany Modeli: BT-I01E, Ideal per te pergatitur kafen tuaj te preferuar, makiato apo kapucino, me shpejtesi te larte, gati ne pak minuta, Kompakt dhe mjaft i lehte ne perdorim, Fuqia: 12 W.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.