;

12810002 Tabaka ovale C/M 37X33 E kuqe FB-23337-RED LIGO

(0 Vleresime)

890 Lekë 1,690 Lekë (-47%)

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Tabaka ovale, permasa 37X33, ngjyra e kuqe, material druri.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tabaka ovale, permasa 37X33, ngjyra e kuqe, material druri.

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.