;

11410150 SERV TAVOLA 18PZ BIANCO CLASSIC WHI K C

(0 Vleresime)

3,190 Lekë 5,900 Lekë (-46%)

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Servis tavoline me 18 cope. 6 pjata te medha, 6 pjata gjelle dhe 6 pjata frute.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Servis tavoline me 18 cope. 6 pjata te medha, 6 pjata gjelle dhe 6 pjata frute.

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.