;

8700287 Servis caji 15PZ F/450/16181 - WINTERLING

(0 Vleresime)

4,490 Lekë 6,990 Lekë (-36%)

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Servis caji porcelan. Seti ka 15 pjese. 12 filxhane, 12 pjata, 1 cajnik, 1 mbajtese sheqeri, 1 mbajtese qumshi.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Servis caji porcelan. Seti ka 15 pjese. 12 filxhane, 12 pjata, 1 cajnik, 1 mbajtese sheqeri, 1 mbajtese qumshi.

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.