;

8700255 Servis caji 15PZ F/430/16021 - WINTERLING

(0 Vleresime)

4,490 Lekë 6,990 Lekë (-36%)

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Servis caji bavarez. Seti eshte i perbere nga 15 pjese. Ka 12 filxhane, 12 pjata, cajnik, mbajtesen e sheqerit dhe te qumshit
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Servis caji bavarez. Seti eshte i perbere nga 15 pjese. Ka 12 filxhane, 12 pjata, cajnik, mbajtesen e sheqerit dhe te qumshit

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.