;

8700253 Servis tavoline 41PZ F/430/16021 - WINTERLING

(0 Vleresime)

12,990 Lekë 21,990 Lekë (-41%)

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Servis tavoline porcelani Bavarez. Seti eshte i perbere nga 12 pjata te medha, 12 pjata gjelle, 12 pjata frute, supjere tasin e sallates dhe 3 pjata antipaste. Dizenjo e ketij modeli eshte unik.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Servis tavoline porcelani Bavarez. Seti eshte i perbere nga 12 pjata te medha, 12 pjata gjelle, 12 pjata frute, supjere tasin e sallates dhe 3 pjata antipaste. Dizenjo e ketij modeli eshte unik.

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.