;

10710003 Vazo 38 cm ROSSO 13068 MANDATA

(0 Vleresime)

1,790 Lekë 4,500 Lekë (-60%)

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • 10710003 Vazo 38 cm ROSSO 13068 MANDATA
Sasia
Raporto

Kodi: #46180

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Dekor, Ornamente

Kontakt

Shperndaje

10710003 Vazo 38 cm ROSSO 13068 MANDATA

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.