;

Batanije Santorini II, 135x200 cm, Blu

(0 Vleresime)

2,190 Lekë 4,190 Lekë (-48%)

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Batanije multifunksionale verore. Kodi: VP0259, Përmasa 135x200 cm, ngjyra e kaltër/ blu. Bërë plotësisht nga 100% pambuk. E dobishme për plazh, piknik, divan, dhe si batanije për netët e nxehta të verës. Laget në 60 ° C.
Sasia
Raporto

Kodi: #46027

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tekstile, Peshqirë

Kontakt

Shperndaje

Batanije multifunksionale verore. Kodi: VP0259, Përmasa 135x200 cm, ngjyra e kaltër/ blu. Bërë plotësisht nga 100% pambuk. E dobishme për plazh, piknik, divan, dhe si batanije për netët e nxehta të verës. Laget në 60 ° C.

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.