;

Beres Waffles DSP

(0 Vleresime)

2,690 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Beres Waffles DSP Modeli: KC1144, Nje paisje ideale ne kuzhine per pergatitjen e waffles te shijshem apo kausheve te akulloreve ne komoditetin e shtepise suaj, pllaka me siperfaqe qe nuk ngjisin dhe as nuk djegin fale izolimit termik, Paisur me indikator drite, Ngrohja e dyfishtë per pjekje uniforme, Lehte per tu perdorur dhe per tu pastruar, Fuqia: 1000 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres Waffles DSP Modeli: KC1144, Nje paisje ideale ne kuzhine per pergatitjen e waffles te shijshem apo kausheve te akulloreve ne komoditetin e shtepise suaj, pllaka me siperfaqe qe nuk ngjisin dhe as nuk djegin fale izolimit termik, Paisur me indikator drite, Ngrohja e dyfishtë per pjekje uniforme, Lehte per tu perdorur dhe per tu pastruar, Fuqia: 1000 W.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.