;

Blender DSP 2 ne 1

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Blender DSP 2 ne 1 Modeli: KJ2002B, ideale per pergatitjen e lengjeve te ndryshme, milkshake e shume te tjera, Thika prerese te mprehta per coptim perfekt, paisur edhe me nje ene shtese te vogel per bluarje, me 2 nivele shpejtesie, Kapaciteti: 1.5 liter, Fuqia: 350 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #45161

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender DSP 2 ne 1 Modeli: KJ2002B, ideale per pergatitjen e lengjeve te ndryshme, milkshake e shume te tjera, Thika prerese te mprehta per coptim perfekt, paisur edhe me nje ene shtese te vogel per bluarje, me 2 nivele shpejtesie, Kapaciteti: 1.5 liter, Fuqia: 350 W.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.