;

Atlete Balenciaga

(0 Vleresime)

2,790 Lekë

Shitesi: Shoes Paradise Gjendja: Ne Stok

  • Atlete balenciaga kaq te bukura, Kaq moderne dhe stil, Super materiale, ne ngjyra te kuqe, te me dizanj portokalli dhe te zeza me dizanj jeshil.
Sasia
Raporto

Kodi: #45047

Kategori:Kepuce & Canta, Këpucë femra, Atlete

Kontakt

Shperndaje

Atlete balenciaga kaq te bukura, Kaq moderne dhe stil, Super materiale, ne ngjyra te kuqe, te me dizanj portokalli dhe te zeza me dizanj jeshil.

Shoes Paradise

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.