;

Bigodina te buta per floket

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Beauty Face Gjendja: Ne Stok

  • Bigodina te buta per floket, ne formen e shkopinjeve fleksibel, ideal per ti bere floket tuaj me onde te bukura pa i demtuar nga nxehtesia e stilueseve te zakonshem, mjafton thjesht te perdridhni floket ne te dhe ti mbani per pak kohe, material qe nuk rreshqasin, Vijne 6 cope ne paketim. Diametri 2 cm,gjatesia 23 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Bigodina te buta per floket, ne formen e shkopinjeve fleksibel, ideal per ti bere floket tuaj me onde te bukura pa i demtuar nga nxehtesia e stilueseve te zakonshem, mjafton thjesht te perdridhni floket ne te dhe ti mbani per pak kohe, material qe nuk rreshqasin, Vijne 6 cope ne paketim. Diametri 2 cm,gjatesia 23 cm.

Beauty Face

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.