;

Atlete Unisex

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Shoes Paradise Gjendja: Ne Stok

  • Atlete kaq te bukura unisex, me dizanj modern me shkelqim ne pjesen e pasme, teper praktike dhe komode, Material cilesor, Ngjyre te bardha, Numrat: 36-40.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Atlete kaq te bukura unisex, me dizanj modern me shkelqim ne pjesen e pasme, teper praktike dhe komode, Material cilesor, Ngjyre te bardha, Numrat: 36-40.

Shoes Paradise

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.