;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze e shkurter per femra , me dizanj te bukur lulesh dhe stil te vecante, material cilesor, ne ngjyra te ndryshme, Masat standarte.
Sasia
Raporto

Kodi: #44739

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze e shkurter per femra , me dizanj te bukur lulesh dhe stil te vecante, material cilesor, ne ngjyra te ndryshme, Masat standarte.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.