;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze e shkurter per femra ne stilin crop top, me dizanj te bukur lulesh dhe stil te vecante, material cilesor, ne ngjyrat: portokalli, e zeze, e bardhe dhe jeshile, Masat standarte.
Sasia
Raporto

Kodi: #44738

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze e shkurter per femra ne stilin crop top, me dizanj te bukur lulesh dhe stil te vecante, material cilesor, ne ngjyrat: portokalli, e zeze, e bardhe dhe jeshile, Masat standarte.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.