;

Arush Me Trendafila

(0 Vleresime)

790 Lekë

Shitesi: Personalized & More Gjendja: Ne Stok

  • Arush i vogel kaq i lezetshem, me papion ne ngjyre i kuq, Vjen se bashku me 2 trendafila, ne nje paketim te bukur " Love You", perfekte si nje dhurate e kendshme per personat e dashur!
Sasia
Raporto

Kodi: #44659

Kategori:Dhurata & Suvenire, Dhurata, Zbukuruese

Kontakt

Shperndaje

Arush i vogel kaq i lezetshem, me papion ne ngjyre i kuq, Vjen se bashku me 2 trendafila, ne nje paketim te bukur " Love You", perfekte si nje dhurate e kendshme per personat e dashur!

Personalized & More

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.