;

Arush Pellushi

(0 Vleresime)

6,990 Lekë

Shitesi: Wonderland Gjendja: Ne Stok

  • Arushi me i bukur Teddy qe keni pare, i madh prej pellushi te bute dhe kaq i kendshem, Me mbushje te plote, Ne ngjyrat: i kuq, roze, pana dhe kaf, Madhesia: 160 cm, Dhurata ideale per te dashurit tuaj!
Sasia
Raporto

Kodi: #44578

Kategori:Dhurata & Suvenire, Dhurata, Zbukuruese

Kontakt

Shperndaje

Arushi me i bukur Teddy qe keni pare, i madh prej pellushi te bute dhe kaq i kendshem, Me mbushje te plote, Ne ngjyrat: i kuq, roze, pana dhe kaf, Madhesia: 160 cm, Dhurata ideale per te dashurit tuaj!

Wonderland

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.