;

Arush Pellushi

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Wonderland Gjendja: Ne Stok

  • Arush i madh pellushi qe qendron ulur, Kaq i bute dhe i kendshem, Me mbushje te plote, i kuq me nje zemer ne dore dhe shkrimin " I Love You", Dhurata ideale per te dashurit tuaj, Madhesia: 50 cm
Sasia
Raporto

Kodi: #44475

Kategori:Dhurata & Suvenire, Dhurata, Zbukuruese

Kontakt

Shperndaje

Arush i madh pellushi qe qendron ulur, Kaq i bute dhe i kendshem, Me mbushje te plote, i kuq me nje zemer ne dore dhe shkrimin " I Love You", Dhurata ideale per te dashurit tuaj, Madhesia: 50 cm

Wonderland

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.