;

Arush Me Filxhan

(0 Vleresime)

1,190 Lekë

Shitesi: Personalized & More Gjendja: Ne Stok

  • Arush kaq i lezetshem i vendosur ne nje tufe me trendafila te kuq se bashku me filxhan porcelani me dizenjo te vecante, Vijne ne nje paketim te bukur me zemra, Nje dhurate ideale per personat e dashur! Ne ngjyrat: blu, e kuqe dhe roze!
Sasia
Raporto

Kodi: #44438

Kategori:Dhurata & Suvenire, Dhurata, Zbukuruese

Kontakt

Shperndaje

Arush kaq i lezetshem i vendosur ne nje tufe me trendafila te kuq se bashku me filxhan porcelani me dizenjo te vecante, Vijne ne nje paketim te bukur me zemra, Nje dhurate ideale per personat e dashur! Ne ngjyrat: blu, e kuqe dhe roze!

Personalized & More

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.