;

Bluze Per Meshkuj

(0 Vleresime)

1,890 Lekë

Shitesi: shopaholic Gjendja: Ne Stok

  • Bluze casual per meshkuj, dizanj i thjeshte, Ne ngjyra te ndryshme, Material cilesor, Masat: S-2XL.
Sasia
Raporto

Kodi: #44291

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze casual per meshkuj, dizanj i thjeshte, Ne ngjyra te ndryshme, Material cilesor, Masat: S-2XL.

shopaholic

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.