;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze me kapuc per femra, material cilesor i plote, Dizanj i bukur sportiv dhe modern, Ne ngjyrat: kafe, e verdhe, e zeze dhe gri, Masat: S, M, L.
Sasia
Raporto

Kodi: #44237

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze me kapuc per femra, material cilesor i plote, Dizanj i bukur sportiv dhe modern, Ne ngjyrat: kafe, e verdhe, e zeze dhe gri, Masat: S, M, L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.