;

Bluze Per Meshkuj

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze me kapuc per meshkuj, Me dizanj te bukur sportiv dhe modern, Material pellushi i bute, ngjyra te ndryshme.
Sasia
Raporto

Kodi: #44131

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze me kapuc per meshkuj, Me dizanj te bukur sportiv dhe modern, Material pellushi i bute, ngjyra te ndryshme.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.