;

Raft Kepucesh Portativ

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Raft Kepucesh Portativ, Per ju qe nuk keni shume hapsire ne ambientin tuaj kjo eshte zgjidhja ideale, Me 9 kate ku secili mban disa pale kepuce, Dizanj elegant qe pershtatet ne cdo ambient, Ze deri ne 27 pale kepuce,Qe shtepia juaj te jete gjithmone e rregullt!
Sasia
Raporto

Kodi: #44120

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Dhome gjumi, Dollap

Kontakt

Shperndaje

Raft Kepucesh Portativ, Per ju qe nuk keni shume hapsire ne ambientin tuaj kjo eshte zgjidhja ideale, Me 9 kate ku secili mban disa pale kepuce, Dizanj elegant qe pershtatet ne cdo ambient, Ze deri ne 27 pale kepuce,Qe shtepia juaj te jete gjithmone e rregullt!

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.