;

Arush Pellushi

(0 Vleresime)

3,990 Lekë 4,990 Lekë (-20%)

Shitesi: Wonderland Gjendja: Ne Stok

  • Arush pellushi, Kaq i bute dhe i kendshem Me mbushje te plote, ne ngjyrat i kuq dhe kaf me fjongo ne qafe, Dhurata ideale per kedo! Masa 1.2 meter.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Arush pellushi, Kaq i bute dhe i kendshem Me mbushje te plote, ne ngjyrat i kuq dhe kaf me fjongo ne qafe, Dhurata ideale per kedo! Masa 1.2 meter.

Wonderland

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.