;

Beres Krepash

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Beres Krepash Sokany Modeli: HY-901, Qe te pergatisni krepat e shijshem ne shtepine tuaj ne menyren me praktike dhe pa mundim, Mjafton thjesht te ndizni paisjen dhe te hidhni brumin mbi siperfaqen e pllakes e cila nuk ngjit, Ne vetem pak kohe ato do jene gati, Siguron shperndarjen e njetrajtshme te nxehtesise cka siguron pjekje ne menyre te barabarte, Fuqia: 650 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres Krepash Sokany Modeli: HY-901, Qe te pergatisni krepat e shijshem ne shtepine tuaj ne menyren me praktike dhe pa mundim, Mjafton thjesht te ndizni paisjen dhe te hidhni brumin mbi siperfaqen e pllakes e cila nuk ngjit, Ne vetem pak kohe ato do jene gati, Siguron shperndarjen e njetrajtshme te nxehtesise cka siguron pjekje ne menyre te barabarte, Fuqia: 650 W.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.