;

Drite Per Tualet

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Dritë nate për tualetin tuaj, Rrotullohet në 8 ngjyra të ndryshme ose mund të zgjidhni vetëm një ngjyrë për të ndricuar, Mjafton vetem ta vendosni ne pjesen anesore te tualetit, eshte i pajisur me sensore qe ndjen levizjet dhe e ben ate te ndizet duke ju ruajtur ne kete emnyre nga aksidentet e ndryshme si perplasjet, Nuk keni pse ndizni dritat qe ju verbojne kur zgjoheni gjate nates, Rezistente ndaj ujit, I pershtatshem per te gjitha tualetet, Funksionon me bateri!
Sasia
Raporto

Kodi: #44089

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Dritë nate për tualetin tuaj, Rrotullohet në 8 ngjyra të ndryshme ose mund të zgjidhni vetëm një ngjyrë për të ndricuar, Mjafton vetem ta vendosni ne pjesen anesore te tualetit, eshte i pajisur me sensore qe ndjen levizjet dhe e ben ate te ndizet duke ju ruajtur ne kete emnyre nga aksidentet e ndryshme si perplasjet, Nuk keni pse ndizni dritat qe ju verbojne kur zgjoheni gjate nates, Rezistente ndaj ujit, I pershtatshem per te gjitha tualetet, Funksionon me bateri!

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.