;

Mbajtese Furcash Dhe Paste Dhembesh

(0 Vleresime)

590 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Organizues per tualet, Ideal per mbajtjen e furcave dhe pastes se dhembeve, E pershteshme per te mbajtur edhe aksesore te tjere, Vjen se bashku edhe me nje tas te vogel per perdorim, material plastike, Praktike per cdo shtepi.
Sasia
Raporto

Kodi: #44088

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Organizues per tualet, Ideal per mbajtjen e furcave dhe pastes se dhembeve, E pershteshme per te mbajtur edhe aksesore te tjere, Vjen se bashku edhe me nje tas te vogel per perdorim, material plastike, Praktike per cdo shtepi.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.