;

Batanije Elektrike Dopio

(0 Vleresime)

2,490 Lekë 2,990 Lekë (-17%)

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Batanije elektrike dopio ne cilesine me te mire, Zgjidhja ideale per ngrohtesi dhe rehati maksimale gjate diteve te ftohta te dimrit, Qe te mos ndieni te ftohtin teksa flini gjate nates apo ne cdo kohe, Material i bute velvete, mjafton te vendosni ne prize dhe ajo ngrohte ne pak minuta, Nuk shpenzon shume energji, Dizanj i bukur me ngjyra te ndryshme, Me permasa: 180 x 150 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Batanije elektrike dopio ne cilesine me te mire, Zgjidhja ideale per ngrohtesi dhe rehati maksimale gjate diteve te ftohta te dimrit, Qe te mos ndieni te ftohtin teksa flini gjate nates apo ne cdo kohe, Material i bute velvete, mjafton te vendosni ne prize dhe ajo ngrohte ne pak minuta, Nuk shpenzon shume energji, Dizanj i bukur me ngjyra te ndryshme, Me permasa: 180 x 150 cm.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.