;

Friteze Haeger

(0 Vleresime)

6,490 Lekë 9,990 Lekë (-35%)

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Friteze Per skuqje Haeger Modeli: HG-5292 e cila do ju ndihmoje per gatimin e ushqimeve tuaja te preferuara me avull, pa vaj dhe pa yndyrna, Skuq,pjek,mban ngrohte, ringroh ose shkrin ushqimet tuaja.Gatuani gjithcka si patatet, mishin apo pule, Me kontoll te temperatures dhe shperndarje te njetrajtshme te nxehtesise, Dizanji i saj i vecante nuk lejon perhapjen e aromave apo tymit gjate gatimit, Per gatime te shpejta dhe te shijshme edhe duke kursyer energjie, Shume praktike dhe e lehte ne perdorim!Me termostat dhe kontroll kohe.Kapaciteti i koshit 3.5 L, kapaciteti total 4.6 L. Fuqia 1500 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Friteze Per skuqje Haeger Modeli: HG-5292 e cila do ju ndihmoje per gatimin e ushqimeve tuaja te preferuara me avull, pa vaj dhe pa yndyrna, Skuq,pjek,mban ngrohte, ringroh ose shkrin ushqimet tuaja.Gatuani gjithcka si patatet, mishin apo pule, Me kontoll te temperatures dhe shperndarje te njetrajtshme te nxehtesise, Dizanji i saj i vecante nuk lejon perhapjen e aromave apo tymit gjate gatimit, Per gatime te shpejta dhe te shijshme edhe duke kursyer energjie, Shume praktike dhe e lehte ne perdorim!Me termostat dhe kontroll kohe.Kapaciteti i koshit 3.5 L, kapaciteti total 4.6 L. Fuqia 1500 W.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.