;

Kamera Me Wireless

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Kamera survejimi me wireless, Ideale per te monitoruar cdo ambinet tuaj si shtepine apo biznesin, shfaqë cilësi të qartë të imazhit 1080P HD, Rrotullimi i pjerrësisë ne kendet: horizontale: 355 °, vertikale: 70 °. Nuk ofron opsionin e audios(zerit), Mbështet ruajtjen e cloud për të shmangur rrezikun e humbjes së pamjeve, mund të gjurmojë automatikisht lëvizjen dhe të përqendrojë objektin lëvizës duke ofruar siguri per ambientin tuaj, Fuqia: 3 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #44074

Kategori:Elektronika, It, KAMERA SURVEJIMI

Kontakt

Shperndaje

Kamera survejimi me wireless, Ideale per te monitoruar cdo ambinet tuaj si shtepine apo biznesin, shfaqë cilësi të qartë të imazhit 1080P HD, Rrotullimi i pjerrësisë ne kendet: horizontale: 355 °, vertikale: 70 °. Nuk ofron opsionin e audios(zerit), Mbështet ruajtjen e cloud për të shmangur rrezikun e humbjes së pamjeve, mund të gjurmojë automatikisht lëvizjen dhe të përqendrojë objektin lëvizës duke ofruar siguri per ambientin tuaj, Fuqia: 3 W.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.