;

Pastrues Dhembesh

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Beauty Face Gjendja: Ne Stok

  • Paisja ideale per kujdesin e dhembeve tuaj, Dizenjuar per pastrimin e thelle por jo vetem pasi mundeson dhe zbardhjen e tyre, Me 3000 dridhje per minute te cilat largojne pllakezat e dhembeve dhe cdo papasterti edhe ne hapsirat me te vogla pa demtuar mishrat, Drita ultra e ndritshme LED siguron vizion të qartë kur jeni duke përdorur. Kaq praktike dhe e thjeshte ne perdorim, Funksionon me bateri!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Paisja ideale per kujdesin e dhembeve tuaj, Dizenjuar per pastrimin e thelle por jo vetem pasi mundeson dhe zbardhjen e tyre, Me 3000 dridhje per minute te cilat largojne pllakezat e dhembeve dhe cdo papasterti edhe ne hapsirat me te vogla pa demtuar mishrat, Drita ultra e ndritshme LED siguron vizion të qartë kur jeni duke përdorur. Kaq praktike dhe e thjeshte ne perdorim, Funksionon me bateri!

Beauty Face

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.