;

Grirese Multifunksionale

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Grirese multifunksionale, praktike per cdo kuzhine duke zgjidhur problemet me grirjen e frutave apo perimeve, Vjen me 5 aksesore duke perfshire edhe kontenierin mbajtes, me 4 faqe per grirje ne forma te ndryshme sipas deshires, Paisur me doreze per lehtesi gjate perdorimit, Pastrohet mjaft lehte ne uje te rrjedhshem!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Grirese multifunksionale, praktike per cdo kuzhine duke zgjidhur problemet me grirjen e frutave apo perimeve, Vjen me 5 aksesore duke perfshire edhe kontenierin mbajtes, me 4 faqe per grirje ne forma te ndryshme sipas deshires, Paisur me doreze per lehtesi gjate perdorimit, Pastrohet mjaft lehte ne uje te rrjedhshem!

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.