;

Ngrohes Elektrik

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Ngrohes elektrik me flake artificiale qe duken si reale, Me nje dizanj te lezetshem dhe te vogel eshte i pershtatshem per ngrohjen e cdo ambineti si: shtepi apo zyra, temperature e rregullueshme, Paisur edhe me telekomande per kontroll nga larg, Per ju qe pelqeni eleganten dhe modernen, Fuqia: 1000 W, Dimensione: 22 x 16 x 13 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #44062

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Ngrohese

Kontakt

Shperndaje

Ngrohes elektrik me flake artificiale qe duken si reale, Me nje dizanj te lezetshem dhe te vogel eshte i pershtatshem per ngrohjen e cdo ambineti si: shtepi apo zyra, temperature e rregullueshme, Paisur edhe me telekomande per kontroll nga larg, Per ju qe pelqeni eleganten dhe modernen, Fuqia: 1000 W, Dimensione: 22 x 16 x 13 cm.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.