;

Beres Frapeje Mesko

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Beres Frapeje Mesko Modeli: MS 4462, Kodi: BF12822, Ideal per te pergatitur makiato, kapucino, cokollate te nxehte apo milkshake, ndertuar nga material celik inoks, Funksionon me bateri, Kompakt dhe mjaft i lehte ne perdorim, Ne ngjyre jeshile!
Sasia
Raporto

Kodi: #44057

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Beres Frapeje Mesko Modeli: MS 4462, Kodi: BF12822, Ideal per te pergatitur makiato, kapucino, cokollate te nxehte apo milkshake, ndertuar nga material celik inoks, Funksionon me bateri, Kompakt dhe mjaft i lehte ne perdorim, Ne ngjyre jeshile!

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.