;

Set Me Peshqir

(0 Vleresime)

1,990 Lekë 2,490 Lekë (-20%)

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Set me 10 peshqir te vegjel kaq te nevojshem per perdorim te perditshem ne shtepine tuaj, material pambuku qe thithin shume mire lageshtiren, Dizenjo e bukur ne ngjyra te ndryshme, Dimensionet: 35 x 70 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #44051

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tekstile, Peshqirë

Kontakt

Shperndaje

Set me 10 peshqir te vegjel kaq te nevojshem per perdorim te perditshem ne shtepine tuaj, material pambuku qe thithin shume mire lageshtiren, Dizenjo e bukur ne ngjyra te ndryshme, Dimensionet: 35 x 70 cm.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.