;

Kapuc Per Femra

(0 Vleresime)

590 Lekë

Shitesi: shopaholic Gjendja: Ne Stok

  • Kapuc per femra, me dizanj kaq te bukur me xhufke pellushi, Material leshi me punim, Ne ngjyrat: i bardhe dhe i zi.
Sasia
Raporto

Kodi: #44049

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Kapele

Kontakt

Shperndaje

Kapuc per femra, me dizanj kaq te bukur me xhufke pellushi, Material leshi me punim, Ne ngjyrat: i bardhe dhe i zi.

shopaholic

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.