;

Mbajtese Aksesoresh

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese kaq e bukur dhe e vecante, Ideale per aksesore te ndryshem si furcat e makeup-it apo mjete te ndryshme kancelarie si stilolapsa, Material metalik dekoruar me gur, Shton elegance ambinetit tuaj!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese kaq e bukur dhe e vecante, Ideale per aksesore te ndryshem si furcat e makeup-it apo mjete te ndryshme kancelarie si stilolapsa, Material metalik dekoruar me gur, Shton elegance ambinetit tuaj!

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.