;

Blender Dore Adler

(0 Vleresime)

1,990 Lekë 2,590 Lekë (-23%)

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Blender Dore ADLER Modeli: AD 4622, Kodi: MX12813, Me nje teknologji te avancuar me efikasitet te larte, Ndertuar nga material plastike i forte me thika prerese prej celiku inoks mjaft te mprehta, Ideal per coptim perfekt te ushqimeve dhe pergatitjen e salcave apo supave, dizanj ergonomik per perdorim te lehte, Fuqia: 300 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #44046

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Dore ADLER Modeli: AD 4622, Kodi: MX12813, Me nje teknologji te avancuar me efikasitet te larte, Ndertuar nga material plastike i forte me thika prerese prej celiku inoks mjaft te mprehta, Ideal per coptim perfekt te ushqimeve dhe pergatitjen e salcave apo supave, dizanj ergonomik per perdorim te lehte, Fuqia: 300 W.

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.