;

Set Forma Keku

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Forma keku, Per ti bere embelsirat, kekun, biskotat tuaja te preferuara me forma te bukura ylli, Materiale silikoni te sigurta per shendetin, Ne paketim vijne 5 cope ne ngjyre te verdhe.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Forma keku, Per ti bere embelsirat, kekun, biskotat tuaja te preferuara me forma te bukura ylli, Materiale silikoni te sigurta per shendetin, Ne paketim vijne 5 cope ne ngjyre te verdhe.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.