;

Spiderman Loder

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: Toy Shop Gjendja: Ne Stok

  • Spiderman, heroi i dashur i filmave vizatimor vjen ne nje version kaq te bukur, Me levizje te ndryshme majtas dhe djathtas ndersa kendon, Me 2 sfera ne duar qe ndricojne me drita 3D, Funksion me bateri, Dhurata ideale per argetimin e vogelusheve tuaj!
Sasia
Raporto

Kodi: #44008

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Spiderman, heroi i dashur i filmave vizatimor vjen ne nje version kaq te bukur, Me levizje te ndryshme majtas dhe djathtas ndersa kendon, Me 2 sfera ne duar qe ndricojne me drita 3D, Funksion me bateri, Dhurata ideale per argetimin e vogelusheve tuaj!

Toy Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.