;

Arush Pellushi

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Wonderland Gjendja: Ne Stok

  • Arush kaq i bukur prej pellushi te bute, me nje dizanj te bukur dhe shall te lidhur ne qafe, Nje dhurate e bukur per kedo! Madhesia rreth 40 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #43945

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Arush kaq i bukur prej pellushi te bute, me nje dizanj te bukur dhe shall te lidhur ne qafe, Nje dhurate e bukur per kedo! Madhesia rreth 40 cm.

Wonderland

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.