;

Topi Fluturues

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Toy Shop Gjendja: Ne Stok

  • Topi fluturues, Nje loder argetuese per kedo, Me sensore infra te kuq qe ndjen objektet qe ka afer, Mjafton te ndizni butonin dhe fale 2 helikave ai do flututroje ne ajer, Duhet te mbani doren poshte qe ai te qendroje ne levizje, Me drita Led qe ndricojne dhe ju japin mundesine te lozni edhe ne erresire, Me bateri te rikarikueshme me fishe USB, per moshat mbi 14 vjec!
Sasia
Raporto

Kodi: #43931

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Topi fluturues, Nje loder argetuese per kedo, Me sensore infra te kuq qe ndjen objektet qe ka afer, Mjafton te ndizni butonin dhe fale 2 helikave ai do flututroje ne ajer, Duhet te mbani doren poshte qe ai te qendroje ne levizje, Me drita Led qe ndricojne dhe ju japin mundesine te lozni edhe ne erresire, Me bateri te rikarikueshme me fishe USB, per moshat mbi 14 vjec!

Toy Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.