;

Barbi Me Motociklete

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: Toy Shop Gjendja: Ne Stok

  • Barbie me motociklete, Me muzike te kendshme dhe drita shumengjyreshe qe ndricojne, Rrotullim ne 360 grade, Funksionon me bateri, Nje loder kaq argetuese per te voglat tuaja, Per mosha mbi 3 vjec!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Barbie me motociklete, Me muzike te kendshme dhe drita shumengjyreshe qe ndricojne, Rrotullim ne 360 grade, Funksionon me bateri, Nje loder kaq argetuese per te voglat tuaja, Per mosha mbi 3 vjec!

Toy Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.