;

Geta Per Femra

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: shopaholic Gjendja: Ne Stok

  • Geta per femra, te tejdukshme ne ngjyre te zeze, per tu dukur sa me elegante!
Sasia
Raporto

Kodi: #43920

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Geta & Çorape

Kontakt

Shperndaje

Geta per femra, te tejdukshme ne ngjyre te zeze, per tu dukur sa me elegante!

shopaholic

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.