;

Geta Per Femra

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: shopaholic Gjendja: Ne Stok

  • Geta per femra, te zeza me dizanj rrjete me shkelqim, Shume stil dhe moderne!
Sasia
Raporto

Kodi: #43914

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Geta & Çorape

Kontakt

Shperndaje

Geta per femra, te zeza me dizanj rrjete me shkelqim, Shume stil dhe moderne!

shopaholic

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.